állás: Balmazújváros

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Folyamatos (mégse) Debrecen (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
40 munka 1 oldala
Thyssenkrupp
Debrecen
  • Apply now, if you want to take part in a success story in Debrecen from the very beginning!
  • We launched a new investment in May 2017 in an area of approx..
Debrecen
  • Debreceni partnercégünk számára keresünk Nyomdai gépkezelő munkakörbe jelölteket az alábbi feltételekkel:
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat.
  • Debreceni partnercégünk számára keresünk Gépbeállító munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:
  • Jelentkezz most, mert multinacionális debreceni partnercégünk számára keresünk Gépészfejlesztő mérnök kollégákat az alábbi feltételekkel:
  • Évi két alkalommal prémium, a cégeredmény és az egyéni eredmény figyelembevételével.
  • Minimum 5 éves raktár vezetői gyakorlat.
  • Klímaszerelőt keresünk azonnali kezdéssel Debrecenben.
  • Képzettség hiányában biztosítjuk a tanfolyam elvégzését!
  • Végzettség és tapasztalat függvényében bérezés.
  • Nscglobal (Cisco Gold Partner) provides global network implementation and support solutions to world-class organizations, delivering cost savings and…
  • Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni?
  • Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás?
  • Multinacionális, debreceni partnercégünk számára keresünk Összeszerelő munkatársakat mechanikus vagy mechatronikus területre, az alábbi feltételekkel: