Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Időszakos (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Balmazújváros

39 munka 1 oldala
  • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
  • Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és…
  • BI riportoló alkalmazás proaktív ellenőrzési és monitorozási tevékenységei.
  • Kérések és hibajegyek továbbítása és követése.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjában tapasztalatot szerezni,.
  • Többféle közösségi programon – pl.
  • Debrecen és környékén villamos fogyasztásmérők leolvasása.
  • Adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben.
  • A mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata…
Bardi Auto
Debrecen
  • Autóalkatrészek és egyéb kiegészítők értékesítése.
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás.
  • Az alapvető pénzkezelés szabályainak betartása.
  • Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és kiosztása megfelelő megoldócsapatoknak.
  • Hálózati eszközök figyelése automatizált monitorozó rendszerben.
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése (excel).
  • Minimum középfokú végzettség, gazdasági vagy marketing szakirány felsőfokú végzettség előny.
  • IT adminisztráció- és operációfeladatok, melyek néhány hét alatt megtanulhatóak:
  • KPI definíciók rögzítése és módosítása.
Vöröskő Kft. - Euronics
Debrecen
  • Ha rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
  • Küldd el jelentkezésed boltvezető helyettes állásajánlatunkra!