Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Budapest

Rendezés alapja: relevancia - dátum
11 munka 1 oldala

Bolti eladó

Fuchs-tej Kft.
Budapest
  • A FUCHS-Tej Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörre: bolti eladó.
  • Feladat: A Fuchs-Tej által üzemeltetett boltokba a kiszállított termék értékesítése és az…

Bolti eladó új

SZEGA Camembert Kft.
Budapest
  • Magas minőségű élelmiszer szupermarketünkbe jó kommunikációs képességgel bíró.
  • Kollégákat keresünk, magas fizetési lehetőséggel!

iStream.hu Kft
Budapest
  • Bp. belvárosi ajándékboltban (+ webáruház) üzletvezető, eladó munkájának támogatása.
  • Webáruházas rendelések adminisztrálása, rendelések visszaigazolása.

Bolti eladó

STUDIO MODERNA 2000 TV-SHOP HUNGARY Kft.
Budapest
  • Az árukészlet napi szintű kezelése.
  • Áruátvétel és az áruk kihelyezése.
  • A leltárakban való aktív részvétel.
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat.

Bolti eladó

GépDepo.hu Kft.
Budapest
  • Beérkező áru tételes átvétele, bevételezése.
  • Előny az azonos szakirányban vagy hasonló környezetben szerzett tapasztalat és az.
  • 1045 Budapest, Pozsonyi utca 17.

Bolti eladó

GALAXY JÁTÉKÁRUHÁZ Kft.
Budapest
  • Ásia Centerben lévő Galaxy játékáruházunkba hosszú távra munkatársat keresünk.
  • Feladatok: vevők udvarias kiszolgálása, termékek megfelelő bemutatása.

Bolti eladó

SAXOO International Kft.
Budaörs
  • Saxoo London férfi ruházati termékekkel foglalkozó cég Budaörs Auchan márkaüzletébe teljes illetve részmunkaidős munkatársakat keres eladói munkakörbe!

Bolti eladó

Budapest XIII. kerület
  • A cég által forgalmazott termékek precíz, tételes átvétele, átadása, fel- illetve.
  • Lepakolása a gépjárműről, áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció.

Bolti eladó

Starjobs HU
Budaörs
  • Budaörsi családias élelmiszerüzletbe bolti eladó munkatársat keresünk.
  • Termékek elérésének biztosítása az eladótérben.
  • Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016.

Bolti eladó

  • Igényes férfi ruházatot kínáló outletbe keresünk bolti eladókat az alábbi pozícióba, teljes munkaidőben:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy jó csapatban.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez