állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse) Gyál (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
33 munka 3 oldala
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig, 06-14, 14-22, 22-06).
  • Alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook).
  • Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés.
HR WORK OUT KFT
Gyál
300 000-450 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezés
  • Gyáli logisztikai központba azonnali kezdéssel, áruösszekészítő (kézi komissiózó) munkatársakat keresünk szerződött partnerünk részére!
MENTON JOBS
Gyál
230 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezésAktív munkáltatóSürgős
  • Gyálon található árnyékolástechnikával foglalkozó céghez keresünk RAKTÁROS-TARGONCÁS munkakörre új munkatársakat, azonnali kezdéssel.*.
Kangaroo Group
Gyál
  • Szolgáltató cég Gyálon található Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára magasemelésű targoncavezető munkatársakat keres teljes…
MENTON JOBS
Gyál
  • Gyálon található prémium árnyékolástechnikával foglalkozó cég keres munkatársakat, OPERÁTORT azonnali kezdéssel*.
  • Hétfőtől péntekig napi 8 órában.
FIRST WORK OUT KFT
Gyál
1 500 Ft óránként
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Gyáli logisztikai központba* azonnali kezdéssel, raktári rakodó, leszedő, OKJ-s érvényes targoncás jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat keresünk szerződött…
Gyál
  • Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára munkatársakat keres gyáli logisztikai központba versenyképes kereseti lehetőséggel 1 műszakos munkarendbe…
MENTON JOBS
Gyál
  • Gyálon található árnyékolástechnikával foglalkozó céghez keresünk FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ munkakörre új munkatársakat, azonnali kezdéssel.*.
  • Precíz munkavégzés önállóan és párban.
  • Ünnepnapi munkavégzés vállalása a partnerek folyamatos kiszolgálása érdekében.
  • Hu e-mail címre küldje.

Eltávolítottunk 3, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész