állás: Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Trenkwalder Magyarországon (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
224 munka 1 oldala
  • Kerületi uszoda technikával foglalkozó partnerünk keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség.
  • Folyamatosan bővülő, egészségügyi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk keres új munkatársakat belvárosi irodájába.
  • Modern belvárosi irodai környezet (9.
  • Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.
  • Start your career at one of our up-growing partners as a Service Desk Agent.
  • Service Desk Agent (English and Polish).
  • Managing error reports and up-following.
  • Éjszakai bagoly vagy és szükséged van egy kis kereset kiegészítésre?
  • Szívesen dolgoznál főállásod mellett alkalmi jelleggel?
  • Világmárkák cipőit forgalmazó partnercégünk új, modern nagytarcsai raktárába munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
  • Próbaidő alatt nettó 200.000 Ft, 4.
  • Gyógyszeripari nagyvállalat központi recepciójára keresünk kollégákat 1 műszakos munkarendbe a következő pozícióba:
  • Kutatóközpont partnerünk keresi új csapattagját az alábbi munkakörbe:
  • Eseti levelezés belföldi és külföldi ügyfelekkel.
  • A Trenkwalder cégcsoport belsős csapatába új munkatársat keresünk HR asszisztens pozícióba.
  • Ha pályakezdőként, vagy minimális szakmai tapasztalattal szeretnél…
  • Partnerünk egy multinacionális vállalat, amely különböző technológiák, szolgáltatások, innovatív ipari fejlesztések terén élen jár a globális piacob.