állás: Békés

Rendezés alapja: relevancia - dátum
200 munka 8 oldala
Boschung EJT Kft.
Dévaványa
  • Felsőfokú jármű- vagy gépészmérnöki végzettség.
  • Több éves mérnöki tapasztalat, azon belül vezetői tapasztalat.
  • Tárgyalóképes nyelvtudás: német vagy angol.
Ofotert
Szarvas
  • Érvényes MESZK tagsági igazolvány és ÁEEK működési nyilvántartási igazolvány.
  • Munkaviszonyban teljes, illetve részmunkaidős foglalkoztatás vagy vállalkozói…
KERÁMIAGÉP Kft.
Békéscsaba
  • Skoda fúró-maróművön az alkatrész elkészítése.
  • Kötött nappali munkavégzés 5 óra 40-14 óráig.
Guardian Industries
Orosháza
  • Guardian Glass a Guardian legnagyobb divíziója és egyike a világ legjelentősebb síküveg, hozzáadott értékű feldolgozott üveg és késztermék gyártóinak.
BONAG Általános Vállalkozási és Építőipari Korláto...
Békéscsaba
  • Sofőr/Darukezelő állásajánlatunk építőipari kivitelezési munkáink támogatására hirdetjük meg.
  • A darukezelési feladatok elengedhetetlen részét képezik a…
Starjobs Magyarország
Békéscsaba
  • Philip Morris International a világ egyik vezető dohányipari vállalata megbízásából keresünk Értékesítési tanácsadó munkakörbe kollégákat!
Work Force kft.
Orosháza
  • MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ álláskeresők jelentkezését várjuk.
  • Cafeteria már az első hónaptól.
  • Műszakjáratos busz és utazási támogatás.
HSA Kft.
Újkígyós
  • Húselőkészítés: szeletelés, beszabás, darabolás, kockázás, csíkozás.
  • Megfelelő tárolás, higiéniai szabályok betartása.
  • Amit a cég kínál Önnek:
Mind-Diak Szovetkezet
Békéscsaba
  • Beérkező dokumentumok formai, tartalmi ellenőrzése.
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív).
  • A diákmunka hosszú távú vállalása.
Prodiák
Békéscsaba
  • Jó kommunikációs képességed van, szeretsz és tudsz is az ügyfelek nyelvén tájékoztatást nyújtani.
  • Ismered a (okos)telefonok rendszereit.
  • Napi 4-8 óra vállalása.