állás: Bánd

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Balatonalmádi (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
''DATAQUA'' Kft.
Balatonalmádi
  • Műszerfejlesztési csapatunkba programozó munkatársakat keresünk.
  • További információk a www.dataqua.hu honlapon.
  • Képesség önálló és csapatban végzett munkára;
Hunguest Hotels Zrt., Hotel Bál Resort
Egyszerű jelentkezés
  • A Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádiban felvételt hirdet masszőr munkakörben.
  • Vendégek fogadása és tájékoztatása a szolgáltatásokról, időpont foglalással.
HunGast
  • Kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,.
  • Távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,.
  • MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • Balatonalmádiban működő élelmiszer boltunkba, eladó-pénztárost felveszünk.
  • Vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása.
  • A Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádiban felvételt hirdet báros/felszolgáló munkakörbe.
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész