állás: Aszód

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Jászfényszaru (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
42 munka 1 oldala
Sangjin Micron Hungary Kft.
Jászfényszaru
Jelenléti ívek kezelése, határidőben való leadása. Munkaruha kiadása, rendelésének intézése, változások nyomonkövetése. Jó szervező és problémamegoldó képesség.
Gépek felkészítése a termelésre és működésük biztosítása. Partnercégünk saját állományába való felvétel.
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere.
Beérkező és kimenő áruk kezelése. Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés. 2 műszakos munkarend (Hétfőtől - Péntekig). Bruttó 303.000Ft (alapbér + bónuszok).
Feladatok: Termékek vizuális ellenőrzése Minőségellenőrzési folyamatok dokumentálása Elvárások: Középfokú végzettség (Érettségi) Precíz munkavégzés Jó…
Schönherz Iskolaszövetkezet
Partnerünk gyakornokot keres HR adminisztrációs területre! 700 fős mérnökcsapatukkal innovatív és meghatározó partnerként vannak jelen az autóipar egyik…
Jászfényszarui multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: A kimenő kamionok illetve teherautók mozgásainak figyelemmel…
Emberek munkájának irányítása, a termeléshez szükséges alkatrészek, csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi rendelkezésre bocsátása.
thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Kimenő és bejövő posta kezelése.
Csak 1 műszakot tudsz vállalni? Jászfényszarun lévő partnercégünkhöz munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel: Minimum 8 általános iskolai végzettség.