Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: karbantartó (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Alsónémedi

51 munka 5 oldala
BioFungi
Ócsa
  • Karbantartó munkatársat keresünk ócsai üzemegységünkbe.
  • Új gépek berendezések üzembe helyezése.
  • Heti beszerzés, alkatrész igény összeállítása.
Egyszerű jelentkezés
Energiagépész Kft.
Dunavarsány
  • Gyártósorok és csőhálózatok karbantartásával foglalkozó cégünk keres munkatársat betanított karbantartói pozícióra.
Barcelo Budapest
Budapest VI. kerület
  • Elsődleges feladat az azonnali és mindenkori kárenyhítés, kisebb meghibásodások elhárítása.
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése, általános karbantartása…
Békás Kft.
Budapest
Aktív munkáltató
  • Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest.
  • Raktár épületek, raktári berendezésekkel kapcsolatban:
Munkalehetőség Mindenkinek Kft
Budapest
  • A fő feladat a villamosok javítása, megelőző karbantartási munkálatok elvégzése (pl.
  • A hűtési-, jelző és pneumatikus rendszerek, indítómotorok, áramkörök…
Officium Kft.
Budapest
  • Munkavállalóinktól csupán csak két fontos dolgot várunk el:
  • Legyél elszánt, végezz igényes munkát.
  • Villanyszerelési, vízszerelési tapasztalat előnyt jelent.
RD Hotels Kft.
Budapest
  • Alapvető villanyszerelés, és festési munkák, általános javítási munkák elvégzése.
  • Megbízható, önálló és felelős munkavégzés.
RehabINT
Budapest
  • 1121 Budapest, Szanatórium utca 19.
  • A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:
  • Egészségügyi intézményben üzemviteli és karbantartási tevékenység végzése.

Eltávolítottunk 3, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész