Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
602 munka 1 oldala
Pékinas Kft.
Budapest
  • Betanított munkára - szendvicskészítés- 9. kerületi munkahelyre délutáni műszakba (12h-20h között) azonnal keresünk munkatársakat.
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budapest
  • Tanácsadó partnercégünk keres tanácsadó gyakornokot.
  • Feladatok: •A funkcionális / technikai csapatok tanácsadói munkájának támogatása: üzleti- és technikai…
  • Lakossági illetve csoportos szerződéseink rögzítése,.
  • Beérkezett ajánlatok és ügyféladatok ellenőrzése és rögzítése,.
  • Te vagy az emberünk, ha.
Waberer's International Nyrt.
Budapest
  • A belföldi jövedéki adóhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Részvétel a vontató-állomány nyilvántartásának vezetésében, bevallások készítésében;
Bardi Auto
Budapest
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
Budapest
  • MOL Group is an independent and international oil and.
  • Gas company, headquartered in Budapest, Hungary.
  • It is active in over 30.
  • We are looking for our new.
Bardi Auto
Budapest
  • Számlák tartalmi ellenőrzése, ezzel kapcsolatos mindennemű ügyintézés.
  • Szállítási és számlázási eltérések kezelése.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
NKM Áramhálózati Kft.
Budapest
  • A kijelölt szakterületek HR üzleti partner feladatainak ellátása.
  • Az üzleti területek vezetőinek szakmai támogatása.
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz.
Budapest
  • Alapfokú orosz és angol nyelvismeret;
  • Fuvarozási, szállítmányozási területen szerzett tapasztalat.
  • Amit a Waberer's kínál.
Michael Kors
Budapest
  • Michael Kors is always interested in hearing from talented, globally-minded individuals with a passion for fashion.
  • THE START OF YOUR JOURNEY...