Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
477 munka 3 oldala
CE Glass Zrt.
Szeged
  • A CE Glass Industries új, modern gyártócsarnokába TARGONCÁS RAKODÓ kollégákat keres az alábbi feladatokra:
  • Feltétel: targoncavezetői engedély és rutin.
  • Gépkezelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni.
  • Támogatni fogod a Termelési osztályt minden a részlegre vonatkozó kérdésben.
SZEGEDMET KFT.
Szeged
  • Szeged Rigó u. 38. szám alatti üzemébe keres női és férfi munkatársakat:
  • Minimum 8 általános, szakképzetséget nem igényel.
Mondelez
Szeged
  • Területen elhelyezkedő kiskereskedelmi egységek rendszeres látogatása túraterv alapján,.
  • Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak…
  • Szeretne hétfőtől-péntekig, bejelentetten dolgozni?
  • Az Eurest kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:
  • Teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve…
Pepco Hungary Kft.
Szeged
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
  • Raktárosként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni.
  • Támogatni fogod a Raktárat minden a részlegre vonatkozó feladatban.
GOODWILL PHARMA KFT.
Szeged
  • Alapanyag rendelés, megrendelések nyilvántartása, követése.
  • Számlázási feladatok és készletrögzítés elvégzése.
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása.
Florin Vegyipari és Kereskedelmi Zrt.
Szeged
  • A háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket gyártó Florin Zrt.
  • Csapata várja azt a dolgozni vágyó, jó munkabírással rendelkező munkavállalót, aki hosszú…
NKM Áramhálózati Kft.
Szeged
  • Közreműködés az NKM Áramhálózati Kft.-nek, mint elosztói engedélyesnek a szerződései szerinti rendszerhasználati díj elszámolásában.