Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 234 munka 4 oldala
Wienerberger
Őrbottyán
  • A Wienerberger zRt., Magyarország legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata Termelésvezetőt keres őrbottyáni téglagyárába.
GE Gas Power
Veresegyház
  • The SFL is responsible to drive and create a proactive delivery culture throughout the supply chain.
  • This will be accomplished through establishing strong…
  • At IBM, work is more than a job - it's a calling: To build.
  • To think along with clients and sell.
  • Not just to do something better, but to attempt things you've…
Eu-Jobs Kft.
Gödöllő
  • Kellemes munkakörnyezetben, egy pörgős csapat részeként a munkakör.
  • A vendégek kedves, udvarias kiszolgálása, kasszakezelés.
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
Szinga Sport Kft.
Szada
  • A Playersroom üzlethálózat 1989-ben alakult és jelenleg közel 120 üzletet üzemeltet Magyarországon, mellyel több, mint 500 embernek ad munkát.
Budapest X. kerület
  • Csoportvezetők által kijelölt feladatok elvégzése.
  • Egyszerűsített foglalkoztatott jogviszony, heti fizetéssel.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
Gödöllő
  • Posted Date: Feb 19 2020.
  • Gödöllői telephelyünkre keresünk Kalibrációs és Karbantartó Technikus kollégát!
  • Berendezések, eszközök kvalifikációja (hőeloszlás,…
STAVMAT
Gödöllő
  • Versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben).