állás: Újszász

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Folyamatos (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
38 munka 1 oldala
  • Új munkatársat keres szolnoki telephelyére az alábbi munkakörbe:
  • Kitárolandó anyagok mozgatása, bizonylatainak kezelése.
  • Szolnoki telephellyel rendelkező nemzetközi színvonalú egyedi gyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk :
  • A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.
  • DS mérnökség szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat.
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek.
  • Szolnokon lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk vegyészmérnök kollégát a következő feladatok ellátására:
  • 100% owned by MOL Group, Geoinform Ltd.
  • Is a leading Oilfield Services company in Central and Eastern Europe.
  • Well logging and perforating operator.
  • Szolnokon lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:
  • Az üzemi hűtőgépház folyamatos felügyelete.
  • Nyíltnapon való részvétel REGISZTRÁCIÓHOZ kötött!
  • Várjuk azon leendő munkatársaink jelentkezését, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő ceglédi székhelyű…
  • Új szolnoki fémipari gyártó vállalat, hosszútávú munkavégzésre keresi új munkatársait saját állományába!
  • Munkakörhöz tartozó lakatos feladatok ellátása.
  • Szereztél már targoncavezetőként tapasztalatot, vagy friss jogosítvánnyal keresel állást?
  • Jelentkezz Szolnokra egy stabil vállalathoz, hosszú távra, kiemelt…