állás: Újhartyán

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Manpower (mégse)
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
24 munka 1 oldala
  • A nyersanyagok szakszerű tisztítása, mentesítése a hibáktól és feldolgozásra előkészítése.
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése, kartonokba, ládákba…
Alsónémedi
  • Raktári informatikai eszközök kezelése (szkenner).
  • Raktáros gyakorlat és targoncás jogosítvány előnyt jelent.
  • 0-8 C közötti munkavégzés.
  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
  • A beérkező telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven a magas minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Küldemények nyomonkövetése, kézbesítéshez szükséges…
Egyszerű jelentkezés
  • Bruttó 35.000 Ft értékű cafeteria.
  • Az önéletrajzokat a csaba.holbusz@manpower.hu email címre várjuk bérigény megjelölésével.
  • Háztartási termékek kézi pakolása, összekészítése.
  • Műszakrend: 6-14:30; 8-16:30.
  • Bruttó 300 ezer Ft havi fizetés.
Lajosmizse
  • Az önéletrajzokat a monika.gal@manpower.hu email címre kérjük!
Csévharaszt
  • Malomba beérkező kukorica terményekminőség szerinti osztályozása.
  • Előállítási technológia és berendezések működésének ellenőrzése.