állás: Ócsa

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Operátor (mégse)
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
20 munka 1 oldala
Express LUCK Europe Electric Kft.
Szigetszentmiklós
  • Az Express Luck a TOP 2. kínai Tv gyártó cég Európában.
  • Az európai piac stratégiai fontosságú, hosszútávú terveink vannak itt.
Instalent
Gyál
  • Gyálon található prémium árnyékolástechnikával foglalkozó cég keres munkatársakat, BETANÍTOTT MUNKÁRA, azonnali kezdéssel.
  • Hétfőtől péntekig napi 8 órában.
pannonjob
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Hosszú távon, 2-3 műszak vállalása.
  • Összeszerelési, termelési területen szerzett tapasztalat.
PEX Automotive Systems Kft.
Érd
  • PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT Innovation is our future, service is our passion.
  • A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens…
Dunavarsány
  • Félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával.
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete.
ANY Security Printing House
Budapest X. kerület
  • Az üzemben előállított termékek gyártásához szükséges minden nyomtatási platformot, technológiát, és szoftveres felületet ismer, és üzembiztosan kezel,.
  • A gép beállítása a termelési előírásoknak megfelelően.
  • Fémpor gyártása az előírt követelményeknek és határidőknek megfelelően.
Dunavarsány
  • Partnerünk egy nemzetközileg elismert autóipari vállalat, amely jelenleg a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója.
  • Az alábbi feladatok várnak Önre:
MENTON JOBS
Budapest XVIII. kerület
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Operátor* munkalehetőség a XVIII. kerületben!
  • Partnerünk a Magyar Telekomtól és más szolgáltatóktól beérkező set-top boxok, modemek és tartozékok javítására,…

Eltávolítottunk 11, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész