Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Érd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
153 munka 2 oldala

Service Administrator

Szigetszentmiklós
  • To take responsibility for correct daily invoicing of technician’s works.
  • Financially close all worksheets handed over by technicians till the end of the month…

Betanított dolgozó

  • Munkaidő : 6:15-14:15 hétfőtől péntekig.
  • További információ: 0630 5559445, csaba.holbusz@manpower.hu.

Recepciós

  • Bejövő és kimenő levelek, küldemények kezelése.
  • Előny: Több éves, adminisztratív területen szerzett tapasztalat.
  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség.

Customer Service Desk Officer

  • Customer order management according to “Order to Cash process”.
  • Key contact point for customer (Regular customer visits , regular communication with customer).

Áruellenőr / Raktáros

  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.

Csomagoló / előkészítő

  • A nyersanyagok szakszerű tisztítása, feldolgozásra előkészítése.
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése.
  • Önálló munkavégzés, jó számolási készség.

Éjszakai takarító

  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.

Asszisztens

  • Ajánlatkérések elindítása, elkészült ajánlatoknál ár összekészítése.
  • Ajánlatok kiküldése a partnereknek (instrukciók alapján).

Raktáros

Budapest IV. kerület +4 terület
  • Egy műszakos munkarend (10-18).

Cimkéző

Biatorbágy
  • A szortírozó területre érkező küldemények cimkézése.
  • Kétműszakos munkarend vállalása (6-14; 15-23).
  • Megfelelő fizikai kondíció (nem a rakodás a fő feladat,…

Csomagoló és logisztikai operátor

  • Logisztikai operátoroknál targoncavezetői engedély előnyt jelent.
  • Önéletrejzokat a következő E-mail címre várjuk : vajk.bardos@manpower.hu.

Marketing Manager

Budapest V. kerület
  • A munkáltató nemzetközi kiállításokon való részvételének , road-show-knak a szervezése, illetve aktív közreműködés az események során.

Beszerző

  • Beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása.
  • Alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása.

HR Munkatárs

  • Operatív HR feladatok proaktív, precíz kezelése.
  • Teljesítmény-menedzsment és fejlesztési rendszer támogatása és adminisztrálása.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.

Laboráns

Dunaharaszti
  • Minőségellenőrzés végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján.
  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez.
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!