Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Érd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
153 munka 1 oldala

Operátor (könnyű fizikai)

  • Műanyag csomagoló eszközök gyártása gyógyszeripari cégek számára.
  • A gyártáshoz tartozó egyszerűbb dokumentáció vezetése.
  • Heti 3-4 nap munkavégzés.

Targoncás

  • Raktáron belüli GÉPI árumozgatás, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése.
  • Az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése.
  • 15 Ft/km bejárási támogatás.

Operátor

  • Műanyag dobozok gyártásában való részvétel.

HR asszisztens

Szigetszentmiklós
  • PowerPoint slide-ok készítése rendezvényekre.
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok teljes körű koordinációja.
  • Egyéb, foglalkoztatással kapcsolatos adminisztratív…

Pénzügyi asszisztens

Budapest X. kerület +1 terület
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyenleg egyeztetés a meglévő vevőkkel,.
  • Követelésbehajtás, illetve ezzel kapcsolatos kapcsolattartás ügyvédi irodával.

HR munkatárs

Budapest V. kerület
  • Operatív HR feladatok proaktív, precíz kezelése.
  • Teljesítmény-menedzsment és fejlesztési rendszer támogatása és adminisztrálása.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.

Betanított dolgozó

  • Munkaidő : 6:15-14:15 hétfőtől péntekig.
  • További információ: 0630 5559445, csaba.holbusz@manpower.hu.

Alkatrész összekészítő

Budapest VIII. kerület
  • A cég vállalja a teljes betanítást.
  • Választható: 4, 6, 8 órás munkavégzés.
  • Tudja vállalni vagy a Délutános vagy az Éjszakás műszakokat!

Raktáros-áruösszekészítő

  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés.
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás + cafatéira, Kb. nettó: 180-200.000 Ft átlagosan!

Csomagoló és gépkezelő

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel.
  • Vállalod a két műszakos munkarendet.
  • Szeretnél tanulni, fejlődni a munkahelyeden.