állás: Zalalövő

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
289 munka 1 oldala
Zala Megyei Korhaz
Zalaegerszeg
  • A Zala Megyei Szent Rafael Kórház (Zalaegerszeg, Zrínyi u.
  • Dolgozók szabadság nyilvántartása, illetve munkaidőlapjának rögzítése.
Pepco Hungary Kft.
Körmend +1 terület
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
TRAUSSNIG Kft.
  • Ön számára fontos az üzlet, szeret kommunikálni és ért a számokhoz.
  • Ügyintézőként az a feladata, hogy a szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásainkkal…
Egis Pharmaceuticals Ltd.
Körmend
  • A készítmény minőségbiztosítási osztály támogatása dokumentációs témában.
  • Irattári dokumentumok rendszerezése, fényképezés, adatok feltöltése, fénymásolás.
Bardi Auto
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • A végzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!
  • Munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
  • Jó kommunikációs és meggyőző készség.
Takarék Csoport
Bak
  • A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője.
  • Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink…
BAKI AGROCENTRUM Kft.
Bak
  • Hivatalos levelezések bonyolítása, szerződések írása.
  • Bejövő-, kimenő számlák iktatása, ellenőrzése.
  • 1-3 éves adminisztrátori/ ügyintézői tapasztalat.
Elanders Hungary kft.
Zalalövő
  • Nettó 23.000 Ft cafeteria, PRÓBAIDŐ alatt is,.
  • Szombati túlóráért 200%, vasárnapi túlóráért 250%,.
  • Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel,.