állás: Zalacsány

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
361 munka 1 oldala
Zala Megyei Korhaz
Zalaegerszeg
  • A Zala Megyei Szent Rafael Kórház (Zalaegerszeg, Zrínyi u.
  • Dolgozók szabadság nyilvántartása, illetve munkaidőlapjának rögzítése.
TRAUSSNIG Kft.
  • Ön számára fontos az üzlet, szeret kommunikálni és ért a számokhoz.
  • Ügyintézőként az a feladata, hogy a szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásainkkal…
Gábor Balázsik
Sümeg
  • Irodai adminisztrátor akár 6 órában is.
  • Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!
  • Munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
  • Jó kommunikációs és meggyőző készség.
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • A végzettséget igazoló okiratok másolata.
Bardi Auto
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
Pepco Hungary Kft.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
CCC Hungary Shoes Kft.
Keszthely
  • Keszthelyi üzletünkbe keresünk munkatársakat teljes és részmunkaidőben a következő pozícióba:
  • Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az…
BAKI AGROCENTRUM Kft.
Bak
  • Hivatalos levelezések bonyolítása, szerződések írása.
  • Bejövő-, kimenő számlák iktatása, ellenőrzése.
  • 1-3 éves adminisztrátori/ ügyintézői tapasztalat.
Eurofamily Kft.
Keszthely
  • Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket…