állás: Tiszafüred

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
34 munka 1 oldala
KUNTEJ Zrt.
Tiszafüred
  • A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a…
Borsodvíz Zrt.
Mezőcsát
  • A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.
  • A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, jártasság.
Tiszafüred
  • Termelő berendezések folyamatos üzemének biztosítása.
  • Hibajelentések , javítási jelentések írása , dokumentálása.
  • Nagyfokú önállóság, precíz munka, rugalmasság.
Mezőcsáti Művelődési Ház és Könyvtár
Mezőcsát
  • Mezőcsáti Művelődési Ház és Könyvtár.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
Mezőcsáti Napocska Óvoda
Mezőcsát
  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3450 Mezőcsát, Hősök tere 15.
Tiszacsege Város Önkormányzat Polgármesteri Hivata...
Tiszacsege
  • Tiszacsege Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatal.
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsöde
Tiszacsege
  • Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsöde.
  • Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsőde.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
Egyszerű jelentkezés
  • Váratlan hibákból eredő károk enyhítése.
  • Asztalos vagy kőműves, festő vagy burkoló, ács vagy csőszerelő, villanyszerelő vagy épületgépész végzettség és…
Munkaerőpiacon Maradás Egyesület
Tiszacsege
  • A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres tiszacsegei partnere részére teljes munkaidőben.
Tiszafüred
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete előny.