Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 252 munka 1 oldala
Vöröskő Kft. - Euronics
Üllő
  • Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
  • Küldd el jelentkezésed WEB adminisztrátorállásajánlatunkra!
GE Gas Power
Veresegyház
  • Responsible for entering quotes, processing and verifying standard and special sales orders, and resolving all related problems of different sales regions:
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
Pepco Hungary Kft.
Gödöllő +5 terület
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Kovend 61
Budapest XVII. kerület
  • Legalább 2-3 éves irodai tapasztalat.
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) programok magabiztos használata.
  • Pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés.
Budapest VII. kerület +3 terület
  • Nálunk TE vagy a fontos!
  • Magyarországon közel 20 éve nap, mint nap arra törekszünk, hogy maximálisan hozzájáruljunk munkatársaink és családjuk elégedettségéhez,…
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • Könnyen megtalálod mindenkivel a közös hangot?
  • A Rád bízott feladatokat mindig precízen elvégzed?
  • Ha fontos számodra, hogy jó fej kollégák és támogató vezetőség…
Kika
Budapest XXIII. kerület
  • Által meghirdetett álláspályázatra való jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy az álláspályázatomban foglalt adatokat a KIKA Lakberendezési Kft.
  • Az UNIX Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője.
  • Sofőr- Áruszállító (Éjszaka) - "B" kategória.