Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Táborfalva

Rendezés alapja: relevancia - dátum
211 munka 1 oldala

HR asszisztens

Wellis
Dabas
  • Érdekel a HR, az Emberi erőforrás gazdálkodás és a Bérszámfejtés?
  • Hasonló területen szereztél végzettséget vagy éppen folyamatban vannak tanulmányaid?

Eladó-pénztáros

Pepco Hungary Kft.
Nagykőrös +1 terület
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.

Ügyfélszolgálati ügyintéző

Wellis
Dabas
  • Folyamatos ügyféltámogatás (telefonon és e-mailben), amely magába foglalja az after-sales és a termék felhasználásához kapcsolódó technikai támogatást.

Árufeltöltő Munkatárs Az Önkiszolgáló Osztályon

  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.

Üzletvezető-helyettes

Nagykőrös
  • Értékesítési célok megvalósításának ellenőrzése meghatározott értékesítési tervek alapján.
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési…

Gyártósori operátor

Wellis
Dabas
  • Európa vezető jakuzzi gyártója, a Wellis Magyarország Zrt. bővülése kapcsán keresi új kollégáit GYÁRTÓSORI OPERÁTOR munkakörbe.
  • Nettó 8.000,- Ft havi Cafetéria.

Raktári kisegítő munkatárs

Cegléd
  • Feladatok: gyári termékek csomagolása egyszerűbb kézi összeszerelési műveletek elvárások: aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony betöltött 16…

Üzletvezető

Cegléd

Minőségellenőr

Wellis
Dabas
  • Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Zrt.
  • Felvételt hirdet minőségellenőr munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Ruházati eladó

MITU SHOP Kft.
Cegléd
  • Az árukészlet tetszetős elrendezése és folyamatos rendben tartása.
  • Törődés és figyelem a Vásárlók részére.
  • Az üzlet és környzetének tisztán és rendben tartása.