állás: Szeged

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
618 munka 1 oldala
Tisza-Maros Szög Agrár Zrt.
Szeged
  • A következő feladatok várnak Önre.
  • Agrovir vállalatirányítási rendszer kezelése, feltöltése.
  • Ön az ideális jelölt, ha.
  • Jól tűri az esetenkénti monotonitást.
T-Forma Fitness
Szeged
  • 25 éves múlttal rendelkező az ipari és háztartási tisztítóberendezések értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új…
Pharmainvest Zrt
Szeged
  • Irodaházunkba beérkező vendégek fogadása, eligazítása.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, levelek, számlák iktatása, statisztikák elkészítése (excell táblában…
COLIBRI 90 Kft.
Szeged
  • Iktatás, irattárazás – postakönyv kezelése és iktatási feladatok.
  • Épülettel kapcsolatos üzemeltetési feladatok kézbentartása, megszervezése.
Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
Szeged
  • Acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Irodai asszisztens munkatársat szegedi munkavégzésre.
MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság
Szeged
  • Munkaügyi feladatok előkészítése, továbbítása a bérszámfejtés felé,.
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret,.
Szeged
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás.
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
CE Glass Zrt.
Szeged
  • Kézi és gépi takarítás irodai vagy üzemi területen teljes- vagy részmunkaidőben!
  • Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességű jelentkezők önéletrajzait is várjuk!
OTP Travel Kft.
Szeged
  • Utazásszervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.