állás: Répcelak

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
189 munka 1 oldala
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás.
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
  • 8 órás munka, szabad hétvége,.
  • Teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,.
  • Meleg étkezést biztosítunk és személyzeti védőitalt…
Savencia Fromage & Dairy Hungary Zrt
Répcelak
  • Termékféleségenként a dobozos ömlesztett sajtok gyűjtőkartonokba rendezése.
  • A nem megfelelő csomagolású és dátumozású sajtok kiválogatása.
Répcelak
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • 4 t/h teljesítményű gőzkazánok napi szintű kezelése.
  • Kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése.
KKIK Kft.
Bük
  • Azonnali kezdéssel készletgazdálkodási munkatársat keresünk a bükfürdői Caramell Prémium Resort****superior szállodába.
  • 9737 Bükfürdő, Európa út 18.
Rába Járműalkatrész Kft.
Sárvár
  • A győri székhelyű Rába Járműalkatrész Kft a Sárvári Gyárába hosszú távú munkavégzésre, munkatársakat keres a következő pozícióba:
  • A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000…
Répcelak
  • Minimum technikusi végzettség (mechatronikai műszerész, elektroműszerész vagy villanyszerelő gyengeáramú ismeretekkel).
  • Külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,.
MÁV Felépítménykarbantartó és Gépjavító Kft.
Celldömölk
  • Szívesen dolgozol a szabadban és nem félsz a magasban, szereted a mozgalmas munkavégzést?
  • Ha igen, jelentkezz hozzánk felsővezeték szerelőnek.