Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Ráckeve

544 munka 1 oldala
Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása. Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás. Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
Frissdiplomashu
Dunaújváros
Jelentések készítése a vezetők felé. Munkaidő ellenőrzése, jelenléti ívek vezetése. Munkavállalók HR-rel kapcsolatos ügyeinek intézése.
Beszállítói és szállítmányozási feladatok kontrollálása,. Beérkező árukészlet folyamatos nyomon követése,. 1-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,.
Prizma csoport
Ercsi
Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársakat keres Ercsi telephelyére az alábbi pozícióba!
PNP SOLE Kft.
Ráckeve
TAKARÍTÓNŐ Feladatok: Létesítmény tisztántartása Elvárások: Jó munkabírás Precíz munkavégzés Takarításban szerzett tapasztalatok előnyt jelentenek Amit…
Értékesítés támogató munkatársunk feladata lesz a portfóliójába tartozó kis-és középvállalati (alapvetően kisvállalati) ügyfelek önálló kiszolgálása, ügyeik…
dm drogerie markt
Dunaújváros
Takarító munkatárs (heti 20 óra). Az üzlettér, az irodahelység és a raktár tisztántartása. Bevásárlókocsik és kézi kosarak tisztítása.
Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban. Kisösszegű ki –és befizetések kezelése.
Százhalombatta létesítményi tűzoltóság felvételt hirdet főfoglalkozású létesítményi tűzoltó munkakörbe. A létesítményi tűzoltóság szolgálati csoportján belül a…
Fair Personal
Ráckeve
Szakács irányítása alatt konyhai részfeladatok elvégzése. Konyha rendben és tisztán tartása.