Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Oroszlány

Rendezés alapja: relevancia - dátum
457 munka 1 oldala
Tatabánya
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
  • Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak,…
Vöröskő Kft. - Euronics
Tatabánya
  • Ha rendelkezel raktáros munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
  • Küldd el jelentkezésed raktáros állásajánlatunkra!
Pepco Hungary Kft.
Tatabánya +1 terület
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
SWISS POST SOLUTIONS GMBH Magyarországi Fióktelepe
Oroszlány
  • A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén.
Tatabánya
  • A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, mely számos karrierlehetőséget kínál.
  • Hiszünk abban, hogy nálunk az alkalmazottak képesek fejlődni,…
SUEZ
Oroszlány
  • Oroszlány, KOMÁROM-ESZTERGOM, H-2840.
  • With 90,000 people on five continents, SUEZ is a world leader in smart and sustainable resource management.
Tatabánya
  • Személyes ügyfélmegkeresések kezelése az ügyfélszolgálati irodában.
  • Szolgáltatásokhoz és termékekhez kapcsolódó információk bemutatása.
Környe
  • HENKEL IS FOR THOSE WHO STEP UP.
  • At Henkel, you can make a difference and craft your career.
  • That’s why you own your projects and take full responsibility from…
Agrifirm Magyarország Zrt.
Környe
  • Az Agrifirm egy multinacionális cégcsoport, amely mezőgazdasági termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfelei részére.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
MIPA COATINGS KFT.
Oroszlány
  • MIPA Coatings Kft. oroszlányi üzeme felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:
  • Operátor munkatársakat keresünk saját állományba.
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?