állás: Mesztegnyő

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
112 munka 1 oldala
Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása. Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás. Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
dm drogerie markt
Marcali
Takarító munkatárs (heti 20 óra). Az üzlettér, az irodahelység és a raktár tisztántartása. Bevásárlókocsik és kézi kosarak tisztítása.
Wienerberger
Balatonszentgyörgy
A Wienerberger zRt., Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata. RAKTÁROST keres gyáraiba, nappali, egy műszakos munkarendben történő…
STAVMAT
Marcali
A beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele. Targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata.
CLAESSENS GROUP
Böhönye
Alapozás, betonozás, falazás, zsaluzás és szigetelés. Önállóan és csapatban történő munkavégző képesség. Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely.
 gyártósori összeszerelések  minimálbér feletti alapbér.  személyi adatlap kitöltése  jelenléti díj.
Zalakaros Kistérség Többcélú Társulása
Zalakaros
A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól. Zala megye, 8749 Zalakaros, Zrínyi utca 2.
Feladatok: Betanított munkakör Elvárások: Büntetlen előélet Megfelelés a kiválasztási folyamaton Előnyt jelent: Monotonítás tűrés Hasonló területen szerzett…
SZABADICS Zrt.
Zalakomár
Raktári rend betartása és betartatása. Áruátvétel és rakodási folyamatok koordinálása, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Somogyszob
Telepen lévő kotrógépek kezelése, karbantartása. Mezőgazdasági és erdészeti gépkezelői jogosítvány. Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely.