állás: Marcali

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
126 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Marcali +1 terület
A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele. A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása. Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás. Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
 gyártósori összeszerelések  minimálbér feletti alapbér.  személyi adatlap kitöltése  jelenléti díj.
Áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében. A boltvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása.
Ziehl-Abegg Kft.
Marcali
Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott. A vonatkozó szabványok pontos betartása, rendszeres hegesztési tesztek végzése.
Marcali
Épületgépészeti berendezéseinek önálló elektromos javítása,. A Rácsüzem és Öntöde/CNC, valamint a Tekercselő üzem (WL/WA/SK) gépeinek,.
Marcali
Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján. Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig.
Marcali
Különböző lakatos munkák, CO hegesztés (megfelelő végzettség esetén), pneumatikus-. Szerszámok, sablonok és készülékek komplett gyártása;
Feladatok: Betanított munkakör Elvárások: Büntetlen előélet Megfelelés a kiválasztási folyamaton Előnyt jelent: Monotonítás tűrés Hasonló területen szerzett…
Balatonhoz közeli világhírű gyártó cég munkatársakat keres kiemelkedő feltételekkel, betanított munkavégzésre INGYENES céges buszjárattal a környék több…