állás: Kiskőrös

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
41 munka 1 oldala
  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:
Poli-Farbe Vegyipari Kft.
Bócsa
  • A Poli-Farbe Vegyipari Kft. hazánk egyik legnagyobb festékgyára lendületes, fiatalos beszerzési csapatába keres 1-3 éves tapasztalattal rendelkező.
Exact Solution
Kiskőrös
  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés.
  • NAV és egyéb hatóságok felé történő bevallások, adatszolgáltatások készítése.
Kiskőrös Város Polgármesteri Hivatala
Kiskőrös
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
  • Bács-Kiskun megye, 6200 Kiskőrös, Petőfi Sándor tér 1.
Fülöpszállási Polgármesteri Hivatal
Fülöpszállás
  • Fülöpszállási Polgármesteri Hivatal igazgatási csoport.
Bács-Kiskun County Hospital
Kalocsa
  • 6300 Kalocsa, Kossuth L. u. 34-36.
  • Az intézmény fekvőbeteg-ellátó osztályaira, több műszakos munkarendben,.
  • Tevékenységével hozzájárul a diagnosztikus módszerek…
Bócsa
  • A Poli-Farbe Vegyipari Kft. hazánk egyik legnagyobb festékgyára lendületes, fiatalos csapatába keres 1-2 éves tapasztalattal rendelkező.
Kalocsa
  • Az intézmény Sürgősségi osztályán a szakápolói feladatok ellátása, több műszakos munkarendben,.
ECKERLE AUTOMOTIVE Kft.
Kiskőrös
  • Nemzetközileg tevékenykedő automatizálással foglalkozó vállalat.
  • Logisztikai osztály tevékenységével kapcsolatos tervezési, irányítási, ellenőrzési, értékelési…
Kalocsa
  • Az intézmény szülészet-nőgyógyászati osztályán a szülésznői feladatok ellátása, több műszakos munkarendben,.