állás: Jászfényszaru

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Megnevezés
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
251 munka 1 oldala
dm drogerie markt
Jászberény
Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak. Pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel. Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában.
Sangjin Micron Hungary Kft.
Jászfényszaru
Jelenléti ívek kezelése, határidőben való leadása. Munkaruha kiadása, rendelésének intézése, változások nyomonkövetése. Jó szervező és problémamegoldó képesség.
Bardi Auto
Jászberény
Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus. Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér). Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
A vásárlók első osztályú, udvarias, kedves kiszolgálása. A naponta beérkező baromfi termékek kihelyezése a pultokba, hűtőkbe. Miért fogja szeretni ezt a munkát?
Pepco Hungary Kft.
Nagykáta
A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele. A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához. A létesítmény belső üzembiztonsági osztályának tagjaként biztosítani a személyek, értékek és információk…
Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés. 1 műszakos munkarend (Hétfőlől - Péntekig). Bruttó 218.000Ft (alapbér + bónuszok).
Feladatok: Csomagolóanyag gyártásában való részvétel Gépkezelés Kézi anyagmozgatás Elvárások: Középfokú végzettség Előnyt jelent: Hasonló munkakörben szerzett…
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat. Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és…
IMNETFON Kft.
Hatvan
Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség,. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: 1 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalat.