állás: Izsák

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
44 munka 1 oldala
Kiskőrös
  • Áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében.
  • A boltvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása.
Poli-Farbe Vegyipari Kft.
Bócsa
  • Hazánk egyik legnagyobb festékgyára lendületes, fiatalos beszerzési csapatába keres 1-3 éves tapasztalattal rendelkező.
  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:
  • Interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 25 ország, 166 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat.
Kiskőrös Város Polgármesteri Hivatala
Kiskőrös
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.
  • Bács-Kiskun megye, 6200 Kiskőrös, Petőfi Sándor tér 1.
  • A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
Jakabszállási Polgármesteri Hivatal
Jakabszállás
  • Bács-Kiskun megye, 6078 Jakabszállás, Petőfi Sándor utca 14.
  • A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:
Exact Solution
Kiskőrös
  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés.
  • NAV és egyéb hatóságok felé történő bevallások, adatszolgáltatások készítése.
BÉRES SPEDÍCIÓ 2002 KFT.
Helvécia
  • Szeretnél egy jó csapatba tartozni és kiemelkedő fizetést keresni?
  • Jelentkezz hozzánk meglévő kollégáink mellé gépkocsivezetőnek!
  • Is part of one of the leading interiors supplier for the automotive industry the Spanish Grupo Antolin Group with more than 28,000 employees in 166 factories in…
  • Interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 26 ország, 161 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat.