Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Fonyód

Rendezés alapja: relevancia - dátum
171 munka 1 oldala

Bolti dolgozó

  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
  • Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak,…

Kiszállító

Bardi Auto
Marcali
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.

Felszolgáló,Konyhai kisegítő,Mosogató munkatarsakat keresünk...

Étterem 2020 Balatonlelle
Balatonlelle
  • Szakács,Felszolgáló,Konyhai kisegítő,Mosogató munkatársakat keresünk ,Balatonlellén egy családias és jó hangulatú szezonális étteremben,fiatalos csapatba.

Építőanyag értékesítő

STAVMAT
Balatonboglár
  • Versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben).
  • Ezek lesznek a Te feladataid:

Targoncavezető-raktáros

STAVMAT

Hegesztő-lakatos

Wienerberger
Balatonszentgyörgy
  • A Wienerberger zRt., Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata pályakezdő vagy már tapasztalattal rendelkező.

Számlavezető munkatárs

Lengyeltóti
  • Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése.
  • Alapfokú nyelvvizsga, angol/német nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Tesco árufeltöltés (Vidék)

MultiJob Iskolaszövetkezet
  • Dolgozz árufeltöltőként a tesco áruházban! rugalmas időbeosztásban, akár a haverokkal együtt is!feladat: áruk kihelyezésepolcfeltöltés / polcrendezésfeltételek:…

Szállodai recepciós

SzindbádNet Kft.
Balatonszemes
  • Check in/check out feladatok ellátása,.
  • Napi recepciós feladatok elvégzése az előírt sztenderdek betartásával,.
  • A szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Üzletvezető-helyettes (heti 30 óra)

dm drogerie markt
Tapolca
  • Üzletvezető-helyettes (heti 30 óra).
  • Hatékony készletgazdálkodás, pontos készletvezetés, áruátvétel, üzletkép kialakítása az utasításoknak megfelelően.