Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Balatonszemes

Rendezés alapja: relevancia - dátum
54 munka 1 oldala
Balatonlelle
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
  • Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak,…
Volánbusz
Balatonfüred
  • Elvégzi a járműfenntartási üzembe beérkező és kimenő posta intézését.
  • Nyilvántartja és nyomon követi a határidők betartását.
  • E-mail címen lehet beadni.
STAVMAT
Balatonboglár
  • Versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben).
  • Ezek lesznek a Te feladataid:
dm drogerie markt
  • Eladó-pénztáros (heti 20 óra).
  • Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak.
  • Pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel.
GERONTO-MED 2005 NONPROFIT KFT
Balatonföldvár
  • Szükséges végzettség: OKJ 54-55.
  • Szükséges nyelvtudás: német nyelvtudás előnyt jelenthet.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft.
Kékkút
  • Kékkúti palackozó üzemünkbe, azonnali belépéssel.
  • Műszaki szakképesítés (gépipari szakmunkás bizonyítvány (pl. lakatos, gépbeállító lakatos, gépszerelő,…
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
Zamárdi
  • A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
  • A Társaság gépjárműveinek általános karbantartása, javítása, diagnosztikai vizsgálata, állapotfelmérése;
  • Stroke-n átesett betegek, fizioterápiás kezelése.
  • Különböző reumás, és ortopéd megbetegedések fizioterápiás kezelése.
Balatonlellei Városüzemeltetési Szervezet
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • A vezetői megbízás határozott időre, 2025. április 30-ig szól.
manatwork
Monostorapáti
  • Feladatok: alumínium nyílászárók összeszerelése, ragasztásaÖsszeszerelt elemek mozgatásaműszakvezetők által megadott utasítások elvégzéseelvárások: Általános…
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?