Zebra Technologies-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Business Systems Analyst

4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 233 értékelés megtekintése
Good Company
Sr. Business System Analyst (Jelenlegi alkalmazott) –  Lincolnshire, IL2017, április 16.
Good company to work with, Business meetings, design sessions, nice management, but not a streamlined process, rather management driven instead of process driven.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Very Busy converting Motorola Systems to Zebra
Business Systems Analyst II (Jelenlegi alkalmazott) –  Holtsville, NY2016, szeptember 7.
Very Busy converting Motorola Systems to Zebra.
Many thing about system conversions and E-commerce store building. Specific to management , I learned how to parse work to people who report to me and how to keep the team focused on meeting deadlines.
Pro érvek
Relaxed Environment
Kontra érvek
Focus on many projects with minimal resources
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Political environment, limited advancement opportunity
Business Systems Analyst (Volt alkalmazott) –  Camarillo, CA2015, június 23.
Political environment, limited advancement opportunity; information often restricted to a need-to-know basis and not freely supplied. Cross-functional cooperation highly dependent on individuals as opposed to management by example.

Tekintsen meg Zebra Technologies további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Zebra Technologies? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,8