Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Safety Coordinator

Munkakör megnevezése
Safety Coordinator2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 060 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Inclusive
They are always thinking of ways to improve the lives of everybody in the community including employees. They strive on community involvement and making sure they provide a safe & clean environment for children.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Excellent
Very friendly work environment. My typical day is teaching, whether in a class room with manikins or in a pool for swim lessons. I love the go getter attitude. All of our staff is very interested in bringing the best possible program to all of our participants and members. Whether its learning new ways to try things or teaching those who are new or perhaps even constructive criticism, there is an overwhelming sense of enjoyment. Your supervisory staff really listens when there is a problem and does try to fix the situation to best suit all needs. The hardest part of my job is the ever changing environment. The most enjoyable part of my job is taking an irate member and being able to have them walk away satisfied with the outcome of which ever situation they came to me with.
Pro érvek
Flexible work schedule, friendly work atmosphere, great learning environment
Kontra érvek
no benefits
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További YMCA-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: YMCA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
29 060 értékelés alapján
5
12 391
4
8 984
3
5 035
2
1 518
1
1 132
Értékelések kategória szerint
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,1
3,4
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra