Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Human Resources Representative

Munkakör megnevezése
Human Resources Representative2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 056 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Make an Impact
Whatever role you have within the YMCA you have the opportunity to make an impact on those serviced. In my specific department, Expanded Learning Programs it was a family for sure. I loved the Leadership team I got to work with everyday and what we did on a daily basis. If you find an opportunity to do what you enjoy, you will love working with the Y!
Pro érvek
Team Environment
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Great place to work
Family Friendly place with great staff. Great retirement plan and a lot of time off. Free membership and access to all YMCAs. Not a great place for advancement.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További YMCA-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: YMCA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
29 056 értékelés alapján
5
12 390
4
8 983
3
5 034
2
1 518
1
1 131
Értékelések kategória szerint
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,1
3,4
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra