Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA cég munkavállalói értékelései a Health Coach állásra itt: Chula Vista, CA

Munkakör megnevezése
Health Coach2 értékelés
Munkavégzés helye
Chula Vista, CA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 221 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
For a typical day at work, I would walk the floors and rooms of the gym area to make sure all the safey guidelines were being met as well as making sure members were safe.Some days i would sub for a group exercise class if needed, or train a client at the end of a floor shift. The most enjoyable part of the job was seeing returning members an how each day they would get closer and closer to their individual health goals.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
This position allows me to express my creative talents and deliver effective and enjoyable workouts to the members and participants of the South Bay YMCA family. I have established positive relationships with both members and co-workers. Instructing at the YMCA is an enjoyable and stress-free environment for me.
Pro érvek
Discounted membership.
Kontra érvek
Not being able to pick up more hours.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: YMCA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
29 221 értékelés alapján
5
12 452
4
9 032
3
5 052
2
1 531
1
1 154
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,1
3,4
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra