Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA cég munkavállalói értékelései a Fitness Instructor állásra itt: Sanford, ME

Munkakör megnevezése
Fitness Instructor2 értékelés
Munkavégzés helye
Sanford, ME2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 642 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It’s a great place to work for , good to employees and helping the community although you can be paid more in other gyms it doesn’t have the same feeling as when you work for a ymca
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
I've worked for the Sanford-Springvale YMCA for 12 years in a variety of roles both as a part-time staff person and at the management level. The YMCA has given me the opportunity to have a challenging and rewarding career, while respecting the balance of home and work life.
Korábbi munkáltató értékelése