Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Barrie, ON

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 777 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
There is always a room for improvement. Y is a prominent place to experience variety of challenges and task. Y is the synonym for equality and mutual respect.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
this program is one that i found was very good at making sure that people that are ready for the workplace , anyone that was will to hire people . i really enjoy this program
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Customer Service Representative