Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA cég munkavállalói értékelései a Childcare Provider állásra itt: Grand Rapids, MI

Munkakör megnevezése
Childcare Provider2 értékelés
Munkavégzés helye
Grand Rapids, MI2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 251 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at work consisted of many games and activities. I would do anything to keep the children occupied. The management worked very hard to keep their employees happy and the workplace culture was very welcoming. My favorite part of this job was being around kids and learning new things from them.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
A typical day at the YMCA was basically teaching and watching over children from infants to 12 years of age. The hardest part about the job was the pay for so much work that was required of us. Taking care of children is a big responsibility. I love working with children though so it made it worth the while but I am ready to move into something more major focused and better pay grade.
Pro érvek
Doing something I love
Kontra érvek
Pay Rate, Hours
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: YMCA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
29 251 értékelés alapján
5
12 459
4
9 039
3
5 058
2
1 533
1
1 162
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,1
3,4
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra