Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA cég munkavállalói értékelései a Camp Counselor állásra itt: Harrisburg, NC

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 763 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
You get to spend your time with kids all day and it's a lot of fun. I absolutely love being a camp counselor and I would recommend it to almost anyone. We get to take our kids on field trips and plan fun things for them to do every week.
Pro érvek
Field Trips
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Great Summer Job for ages 16-24 as for as the camp counselor position. If you love fitness, then this is also a great job for you. You get the experience of working with people to change their lives through weight loss.
Pro érvek
Membership Discount
Kontra érvek
None
Korábbi munkáltató értékelése