Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés itt: The Village, OK

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 779 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Coworkers are very friendly. Everyone is accepting and inclusive. Upper management is questionable in some departments. Not much room to grow unless working for years; felt like a dead-end job. The pay was also questionable.
Pro érvek
Getting to work in the mornings.
Kontra érvek
Not enough pay.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
A fun place to work especially if you're looking for a network of young people. Gets pretty slow and day to day isn't very active at all. A lot of inservice.
Korábbi munkáltató értékelése