Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés itt: Pine Level, AL

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Pine Level, AL1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 083 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
overall pleasant summer job
Working at the YMCA as a summer camp counselor is definitely a job for teenagers or the like. You are expected to be high energy all day for the children as they look up to you. I thoroughly enjoyed my time there. The management is more or less hands off when it comes to their presence. My branch had a bad habit of hiring more people than they needed, so the hours weren't great, but it was an overall very enjoyable summer job. Definitely not something for main income.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: YMCA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
29 083 értékelés alapján
5
12 400
4
8 992
3
5 036
2
1 520
1
1 135
Értékelések kategória szerint
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,1
3,4
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra