Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés itt: Milwaukie, OR

2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 28 701 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Very focused of relationships, very enjoyable place to be.
Every day walking into the "Y" was like walking into my second home. My co-workers were great, my boss was wonderful. They were like my second family. Everyone did their jobs and enjoyed it. I had very little issues with anyone. Everyone's hard work was appreciated by the management. I learned that no matter how hard the work is doing it right always pays off.
Pro érvek
good benefits, great people, fun environment
Kontra érvek
cleaning got exhausting
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
It sucks
Corporate is trash an treats you like garbage. The pay sucks. Corporate does nothing when you have actual problems with your center or the children in the program.
The kids and parents make it worth it though.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: YMCA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
28 701 értékelés alapján
5
12 233
4
8 876
3
4 988
2
1 493
1
1 111
Értékelések kategória szerint
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,1
3,4
3,6
Vezetőség
4,0
Céges kultúra