Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés itt: Englewood, FL

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 777 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The YMCA is a wonderful place to work. I really enjoyed being a part of the employee family and working with such amazing people. One of the best experiences of my life.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
manager made constant scheduling mistakes and blamed the workers. treated like a number and not a person. filthy facility. management could not take feed back like "you need a properly stocked first aid kit in the child watch room" and "everyone who works with kids should actually take the CPR classes theyre supposed to"
Korábbi munkáltató értékelése