Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

YMCA-alkalmazotti értékelés itt: Danville, IL

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Danville, IL2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 555 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Mentor for ages 14 and under, schedule field trips, played all sports, motivating them to stay actived and fit. Made sure the kids had food to eat while in my care.
Pro érvek
HELPING THE CHILDREN STAY POSTIVED
Kontra érvek
NO INSURANCE
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
I was a certified Aquatics Group Fitness Instructor,
I already had experience in the classes, and had to become certified with in 6mo was promised hire pay after I got my Cert,

Completed my Cert on time and was discouraged everytime I brought up the subject, was never paid the qualified amount I was owed.
Korábbi munkáltató értékelése