Way Productions
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Way Productions Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
Az egyetlen értékelés megmutatása
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
This is small company that owns a dozen or so retail stores and my job is to work with the stores directly. That could include inventory, sales reports, daily cash flow, associate issues. I often travel to the stores and representing the owners just checking in on things.

I work with a great group of people, mostly women who get along really well. We all jump in and help one another when necessary.

I currently work 4 days a week with a very flexible work schedule.
Pro érvek
very flexible schedule
Kontra érvek
4 day work week
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Way Productions? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
1,0
1 értékelés alapján
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
5,0
Munka/magánélet egyensúlya
1,0
1,0
Vezetőség
1,0
Céges kultúra
Way Productions - értékelések munkakör szerint