Walmart
3.5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Walmart Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés

Értékelések kategória szerint

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 230,558 értékelés megtekintése

Good company

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Friendly environment.Customer service.Meet Associates.
Hasznos volt ez az értékelés?

Challenging and complex work environment with NO micro Managemeent

Wal-Mart is a global retailer with retail operations located in 13 different countries. With over 7,000 stores throughout so many different countries The PROFIT program is more than just a global SAP system implementation project; it is a complete transformation of people, processes, information, and technology.

Pro érvek

flexible, free working environment, co-operative staff, disciplined and organized corporate structure

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Walmart? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.5

230,558 értékelés alapján
5
59 113
4
61 435
3
61 388
2
24 056
1
24 566

3.3Munka/magánélet egyensúlya
3.3Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.0Vezetőség
3.3Céges kultúra

Walmart - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Walmart
  • Alkalmazotti értékelések