Vodafone
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Vodafone – Bér és juttatások értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország19 értékelés

Értékelések kategória szerint

Törlés
3.7Munka és magánélet egyensúlya
3.6Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,248 értékelés megtekintése

Lehetne sokkal rosszabb.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Jó a fizetés, ez a munkám. Egész nap angolul beszélek, kedvesek a kollégàim és rendesek a főnökeim.
Hasznos volt ez az értékelés?

Call Center

I enjoyed working there I haven't got so many hours. I always had a little break as well and a half hour break for lunch. It was fun working there. It was in Hungary

Vodafone Hungary - good start, but not the dream job

My first full time job. It is great, but I was looking for something different, with bigger responsibility. Telco is not my dream industry anymore, but it would fit for many others.

Pro érvek

Many home-office possiblity

Kontra érvek

Average compensation

Nice memories

At Vodafone I felt my own very well. It was a great team and great management. It was a fascinating job and inasmuch as I like my customers and my dealers it operated excellent.

Pro érvek

fascinating job, good salary

nothing

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Vodafone? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

6,248 értékelés alapján
5
2 316
4
2 070
3
1 166
2
346
1
350

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.6Bérezés/juttatások
3.4Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra

Vodafone - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Vodafone
  • Alkalmazotti értékelések
  • Bér és juttatások