A(z) Vodafone – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 5 404 értékelés megtekintése
az egyik legjobb dolgozó voltam a csoportban. Mivel nem nyaltam és nem mentem a vezetőkkel együtt bulizni, valamint volt véleményem, emiatt kirúgtak. Jó hír, hogy végkielégítéssel, mivel a munkámba nem tudtak belekötni. Vagyis ezzel is kifejezték, hogy nem tűrnek semmilyen különvéleményt, még ha az nem is volt tiszteletlen.
Cooperative colleagues. Good management. I learned a lot about back office work. The atmosphere was nice in the office.
Beginnen tussen 8 en 9 uur te werken. Ik lees altijd mijn emailen eerst en begint met de belangrijkste te beantworden. Ik ga verder met een paar andere emails en darnaa begin ik met de daglijkse reclamaties van de dealers om op te lossen. Ik probeer altijd meer verschillende taken te regeln dan heb ik een kleurrijk werkdag achter.

Ik heb echt leuke en vriendelijke collegas maar niet te veel. De rest van het group zit in Nederland en ik vind het heel leuk om met ze zamen werken.

We komen heel vaak naar Maastricht toe vanwege onze positie.

Dit is ook een van de leukste deel van het werk. Het maakt ook diverse en uitdagingde.

De directie is echt heel flexibel en ze geven ons het best ik heb niet veel stress op het werk want aless ken heel goed geregeld worden.
Pro érvek
flexibele werktijd
Kontra érvek
geen
További Vodafone-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Vodafone? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,7
3,6
3,5
3,6
3,7
Vodafone - értékelések munkavégzés helye szerint